Poptávkový formulář
  1. (vyžadováno)
  2. (vyžadováno)
  3. (vyžadován e-mail)
  4. (vyžadováno)
 

cforms contact form by delicious:days

Hledáte vhodné úrazové pojištění?

Každý úraz bývá nepříjemný.

Některý více, některý měně, avšak velmi často bývá finanční zátěží rodiny, a to hlavně v případech, kdy se spolu s úrazem dostaví i pracovní neschopnost. V žádném případě si nikdy nejste jisti, jak dlouho úraz potrvá, jak dlouho nebudete schopni chodit do práce, či jak odbornou lékařskou pomoc budete vy nebo někdo jiný z vaší rodiny potřebovat.

Úrazové pojištění je zde právě proto, aby vám pomohl zmírnit finanční problémy, které díky úrazu mohou vzniknout. Sjednat si úrazové pojištění může téměř každý. Musíme ovšem vyloučit jen ty osoby, které svou rizikovou činností zvyšují pravděpodobnost úrazu, či osoby, které zapříčinily úraz svým vlastním sebepoškozováním ( jedná se o například o profesionální sportovce, v druhém případě například o užití drog, extrémní sporty a podobně ).

Úrazové pojištění může být sjednáno jako součást jiných produktů – životního pojištění, cestovního pojištění a podobně nebo může být sjednáno samostatně.

Jakmile se vám úraz přihodí, jste z finančního hlediska částečně, v občasných případech i plně zabezpečněni. Navíc velkou výhodou úrazového pojištění je možnost individuálního nastavení výše pojistných splátek a rozsahu pojištění. Stejně tak si i dobu trvání úrazové pojištění můžete nastavit samy, dle vašich individuálních potřeb. Jen odečitatelné z daní bohužel není a neobsahuje spořící složku. Ovšem vzhledem k tomu, že úrazy se nikomu nevyhýbají a velmi často zasahují do našich životů, či životů našich blízkých, není na škodu mít sjednáno úrazové pojištění. Zvláště když je tolik možných připojištění, které je možné přizpůsobit každému klientovi na míru tak, aby právě jemu nejlépe vyhovovalo.

Máte zájem o bližší informace? Pošlete nám svůj dotaz, my Vás budeme kontaktovat.